אודות המכללה

המכללה לפיננסים וביטוח ע"ש שלמה רחמני ז"ל נוסדה בתחילת שנות ה-90 ונחשבת למובילה בתחומי ההכשרה המקצועית בביטוח, פנסיה ופיננסים. היא פועלת מכוח הגדרתה של לשכת סוכני ביטוח בישראל, כחותם המקצועי של סוכני ביטוח בישראל. משכך, מבטאת המכללה את עוצמתה של הלשכה ורואה עצמה מחויבת לרמה מקצועית גבוהה ולערכים של האתיקה המקצועית.

 

במשך שנות קיומה הרבות צברה המכללה ניסיון רב ועשיר בלימודי ביטוח ופיננסים, הן מבחינת שיטות לימוד ייחודיות והן מבחינת איכות המרצים וחומר הלימוד. במכללה מאמינים שמטרתה העיקרית היא לתרום בצורה המרבית להכשרתם המקצועית של חניכיה והדבר מתבטא בגישה האוהדת של הנהלת המכללה ועובדיה, באיכות המרצים, במחירי הקורסים וההשתלמויות וברמת הציונים.

 

הלימודים במכללה כוללים שלוש מגמות, כאשר כל אחת מכילה תכנים ייעודיים על פי מאפייני קהלי היעד ושעות הכשרה שונות. בסיס פעילותה של המכללה בתל אביב והיא מפעילה שלוחה נוספת בחיפה (בירושלים. כן פותחת המכללה קורסים מיוחדים על פי דרישה במקומות שונים בארץ. איגוד חברות הביטוח, משרד האוצר, חברות ביטוח, בתי השקעות ולקוחות פרטיים – החל מסוכני ביטוח, משווקים ויועצים פנסיוניים, צעירים בתחילת דרכם, אקדמאים במקצועות הכלכלה ומנהל עסקים וכלה באנשים המעוניינים לפתוח ב"קריירה שנייה" – נמנים על מעגל לקוחותיה הרחב מאוד של המכללה.  באמצעות ההכשרה שעוברים החניכים במכללה, על מגוון ואיכות הקורסים שהיא מציעה, מתעצב, כל פעם מחדש, דור מומחים נוסף בביטוח ובפיננסים.

 

 

דבר הנשיא

לוי יצחק רחמני

חניך/ה יקר/ה

כנשיאה של המכללה לפיננסים וביטוח על שם שלמה רחמני אבי מורי ז"ל, אני גאה להציג בפניך את תוכנית הלימודים של מוסד ההכשרה המוביל בישראל בענף הביטוח, הפנסיה והפיננסים.

כחותם המקצועי של סוכני ביטוח בישראל, מבטאת המכללה את עוצמתה של לשכת סוכני ביטוח בישראל, ורואה עצמה מחויבת לרמה מקצועית גבוהה ולערכים של האתיקה המקצועית, בתעשיית הביטוח והציבור בישראל.

אל מול האתגרים המורכבים, שהפכו את סוכן הביטוח לאחד מהמקצועות המאתגרים והמעניינים בישראל, שואפת המכללה להעניק לתלמידיה תמהיל עשיר של ידע, כלים ומיומנויות להצלחה בסביבת העבודה.

בתוכנית שלפניך הושקעה מחשבה רבה וגויסו מיטב המרצים במטרה לתרום בצורה המרבית והמיטבית להכשרתך ולפתיחת חלון הזדמנויות מקצועיות רחב ביותר עבורך. מקצועיות ומקצוענות – אלה שתי התכונות שייסעו לבדל עצמך בענף, ואלה גם הערכים המוספים אותם אנו מבקשים להעניק לך כאן, אצלנו.

כמי שמלווה את המכללה מיום היווסדה ובמשך שני העשורים האחרונים, וכיום עומד בראשה, אני מאחל לך לימודים פוריים והצלחה רבה.

בכבוד רב,
לוי יצחק רחמני
נשיא המכללה

לשכת סוכני הביטוח

מובילים ומקדמים את עתיד
הביטוח כבר למעלה משבעים שנים